Ekonomi

ABD Pazar Öncesi: Meta Platformlar, Boeing, Thermo Fisher Scientific raporları

Investing.com – Birinci Cumhuriyet’in yeni bankacılık bölümü endişeleri nedeniyle baskı altına girmesiyle hisse senetleri Salı günü düştü.

İlk Cumhuriyet Bankası, Mart kesintisi sırasında insanların bankadan para çekmesiyle ilk çeyrek mevduatlarının 100 milyar dolar düştüğünü söyledi.

Genel olarak, şirketlerin beklentileri aşması, görünümlerini yükseltmesi veya taleplerin gerisinde kalmasıyla birlikte çıkarlar karışıktır. Birleşik Parsel Servisi bu konuda bir örnek. lojistik devi beklentilerkaçırıldı ve söz konusu hacimler zayıflık göstermeye devam edebilir.

Şirketler, alışkanlıklarını değiştiren ve marjları daraltan enflasyon ve fiyat artışlarına karşı temkinli olan tüketicilerle boğuşuyor. McDonald’s ŞirketiBiri de dahil olmak üzere bazıları, işlerin fiyatlarını artırmasına rağmen beklentileri aşmayı başardı.

Fed, önümüzdeki hafta yapılacak politika toplantısı öncesinde bu haftaki kurumsal fayda raporlarını ve ekonomik çıktı ve enflasyona ilişkin yeni verileri yakından izliyor. Vadeli işlem yatırımcıları, bankayı faiz oranlarını yeniden çeyrek puan artırmaya ve şimdiye kadar birden fazla oran artışının etkisini değerlendirdikten sonra duraklamaya çağırıyor. beklemek.

Bugün piyasaları etkileyebilecek üç gelişme:

1. Meta Platformlar

Facebook ve Instagram’ın ana şirketi Meta Platformlar27,6 milyar $ gelir üzerinden hisse başına 2,02 $ kazanç bildirmesi ve maliyet azaltma çabaları hakkında bir güncelleme sağlaması bekleniyor.

2. Boeing faydaları raporu

uçak üreticisi Boeing A.Ş. 17.53 milyar $ gelirle hisse başına 1.04 $ zarar bildirebilir. Analistler, siparişler ve teslimatlarla ilgili güncellemeleri dinleyecektir.

3. Thermo Fisher Bilimsel

Thermo Fisher Bilimsel A.Ş.10.65 milyar $’lık gelir üzerinden 5.03 $’lık hisse başına kazanç beklentileri raporlama tarafında.

gaziosmanpasahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu