Haber

AK Partili kadınlar Türkiye yüzyılı için hazır

AK Parti Bursa Vilayet Bayan Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen programda, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana görev yapan il ve ilçe kadın kolları başkanları buluştu.

Bursa Merinos AKKM’de düzenlenen buluşmaya AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan, AK Parti Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel ve kuruluşundan bu yana AK Parti Bursa vilayet ve ilçe bayan kolları teşkilatlarında vazife yapmış liderler katıldı. Toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti Bursa Vilayet Bayan Kolları Lideri Emel Gözükara Durmaz, Türkiye Sevdalısı AK Partili bayanlar olarak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde partilerinin Türkiye’nin önüne serdiği her alanda güçlü Türkiye maksatları doğrultusunda durmadan çalıştıklarını söyledi. Durmaz, AK Parti teşkilatlarının en değerli güç kaynağı olan birlik ve beraberlik içerisinde gerek projeleri gerekse de saha çalışmaları ile birincileri gerçekleştirdiklerini anlatarak, her periyotta olduğu üzere tekrar AK Teşkilatların lokomotifi olmayı sürdüreceklerini belirtti.

Toplantıda konuşan AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan ise, Türkiye çapında örnek gösterilen ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ ziyaretlerinde ve öbür saha çalışmalarında AK Bayanların gösterdikleri uğraş ve yeniden örnek gösterilen çat kapı ziyaretleri için teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Bayan kollarının her periyotta teşkilatlarının itici gücü olduğunun altı çizen Lider Gürkan, daima birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde Türkiye yüzyılı vizyonu yolunda üzerlerine düşen her şeyi yapacaklarını ifade etti.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanı ve Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ise, AK Parti Kadın Kolları Teşkilatlarının, Türkiye’nin en büyük sivil toplum hareketlerinden biri olduğuna işaret ederek, “Türkiye sevdalısı bayanlarımız, ülkemizin gücüne güç katan her atağın yanı sıra 15 Temmuz gecesinde olduğu üzere bu süreçte karşımıza çıkan her türlü engelleme ve hatta ihanet eforuna karşı dimdik durmuş, her alanda güçlü Türkiye amaçlarımızın en büyük destekçisi olmuştur. Artık de Bursa’daki Türkiye sevdalısı AK Kadınlar olarak, üye ve vatandaş ziyaretlerimiz, sandık kurullarımızla toplantılarımızla 2023 zaferimiz için aralıksız çalışıyoruz. Türkiye’nin güçlü geleceğini bayanlarımızın tertemiz emekleriyle kuracağımıza inancımız tamdır” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’de AK Parti’nin bir vefa hareketi olduğuna dikkat çekerek, bu anlayışın hoş bir örneğini daha daima birlikte sergilediklerini söyledi. Toplantıda kelam alan Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş da partilerine ve maksatlarına verdikleri dayanaklardan ötürü her periyottan bayan kolları teşkilat üyelerine teşekkür etti. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu