Haber

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim Seçim Çalışmalarına Başladı

Akçaabat Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen mevcut Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, seçim çalışmalarına hızla başladı.

Akçaabat Belediye Başkanı olduğu dönemde temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlarla, esnafla, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle tüm Akçaabatlılarla sık sık bir araya gelen Başkan Ekim, seçim kampanyasını Akçakale’den başlattı, Akçaabat’ın Mersin ve Darıca mahalleleri.

Akçakale, Mersin ve Darıca İlçelerinde 7’den 70’e vatandaşlarla bir araya gelen Önder Ekim, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Mustafa Şen, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Muhammet Ali Yılmaz ve AK Parti Akçaabat Bölge Teşkilatı. Refakatli.

Adaylığının açıklanmasının ertesi günü mahalle ziyaretlerine devam eden Başkan Ekim, gittiği her yerde büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ekim, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yolda kararlılıkla ve gururla yürümeye çalışıyoruz. Gönlümüzü kutlu davamıza ve Akçaabat’ımıza adadık, belediyeciliği halkla buluşturduk. 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak belediyeciliğe başladık.” Cumhurbaşkanımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik. Bu bakımdan son 5 yılda şehrinizin gelişimine tüm vatandaşlarımız şahit oldu. Altyapıdan üst yapıya, kültürden sanata, spordan turizme, ulaşımdan tarıma ve eğitime kadar birçok alanda mega projeleri Akçaabat’ımıza kazandırdık. Hizmet vermeye devam edeceğiz. Hemşerilerimize şehrimizin en ücra köşelerine bile hizmet vereceğimizin ve açık kapı bırakmayacağımızın sözünü verdik. Görev sürem boyunca verdiğim sözleri birer birer yerine getirmeye çalıştım. Değerli hemşehrilerim, 31 Mart 2024’te Yerel Yönetimler Seçimimiz var. Bu seçimlerde siz sorumlusunuz. Senin nezaketinle yine ‘Bismillah’ diyeceğiz. Tüm çalışmalarımızı tamamlayacağız; Daha fazlasını şehrimize kazandıracağız. Gücümüz halkımızdır; Aşkımız Akçaabat. “Sevginiz ve desteğinizle, Allah’ın izniyle şehrimiz için daima ileriye, daima ileriye” dedi. – TRABZON

refahiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu