Haber

Büyükataman 6 masaya yüklendi: Zillet masasında Türk Milleti yok

ANKARA (İGFA) –Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “İP Önderi Meral Akşener’in sığındığı aşağılama masasında Türk milleti yoktur, Cumhuriyet yoktur, istiklal ve dayanışma yoktur. Zillet masasında FETÖ ve PKK’nın taleplerine göz kırpmamak, teröristlere özgürlük sözü vermek ve Türkiye düşmanlarına umut olmak.

Altmış Sofra’ya sosyal medya hesaplarından yüklenen MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman da Altmış Masa’nın Türk milletini temsil etmediğini belirterek, “Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran irade bugün Cumhur İttifakı’nda vücut buldu ve Cumhur İttifakı ile Türk asrının kapısı aralanmıştır.”

Altı Sofralar önünde kalkıp ardından tekrar yerine oturan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e hitaben konuşan Büyükataman, “Milletimize bakarken konuşmaktan çekinmeyen ve Atatürkçü pozları kesen İP Genel Lideri Meral Akşener; Ali Babacan; Anayasanın ilk dört maddesine talip olan 4 anadilde eğitim isteyen Ahmet Davutoğlu, terörist Demirtaş’a özgürlük isteyen Kılıçdaroğlu ve yerel yönetimlere özerklik diyerek bölünmeye kapı aralayan CHP’ye göz diker misiniz? anla?” O sordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu