Haber

Esenler Belediyesi Genç Kart’ı tanıttı

Gençlerin katıldığı programda Esenler Belediyesi tarafından 8 ay önce hayata geçirilen “Genç Kart” uygulaması tanıtıldı. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, “İnşallah gençlerimiz Esenler’de büyüyerek Türkiye’mize ve insanlığa en güçlü şekilde hizmet edecekler. Gençlik Kart sayesinde gençlerimizin spora katılımının sağlanması için çalışmalar yapılıyor. işte.”

Esenler Belediyesi tarafından 8 ay önce başlatılan ve yaklaşık 30 bin indirmeyle aktif olarak büyümeye devam eden Genç Kart’ın tanıtım programı Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde gerçekleştirildi. Programa Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Taşçı, TÜGVA Esenler İlçe Temsilcisi Şeref Yumurtacı ve Esenler’den çok sayıda genç katıldı. 14-29 yaş arası gençlere ek avantajlar sunan, 30 yaş ve üzeri katılımcılara yüzde 50 puan kazandıran, çeşitli etkinlik, spor faaliyetleri ve etkinliklerden puan kazandıran Genç Kart’ın tanıtım programına vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Esenler Belediyesi’nin düzenlediği sosyal projeler.

Programda konuşan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, “Bugün gençlerimizle bir araya geldik. Spor merkezleri, millet bahçeleri, bunlar gençlerimizin hizmetine sunulan çok güzel fırsatlar. Faaliyetlerimiz arasında; Belediyemizin sunduğu kültürel sosyal aktiviteler, gençlik merkezleri, kültür merkezleri ve bulunduğumuz yerler gibi yerlerden sonuna kadar yararlanın. Her alanda yetişmiş gençlerimiz var. İnşallah gençlerimiz Esenler’de büyüyüp milletimize hizmet edecek. Türkiye’yi ve insanlığı en güçlü şekilde. Gençlik Kart sayesinde gençlerimizin çalışmalara dahil olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Esenler’deki tüm gençler “Fırsatlardan yararlanacak” dedi.

Esenler Belediyesi Başkan Vekili Ömer Çetinkaya, “Esenler Belediyesi olarak katkı sağlamaya çalışıyoruz. Gerek Gençlik Spor Müdürlüğümüz aracılığıyla, gerek Gençlik Spor Müdürlüğümüz aracılığıyla gençlerimizin çeşitli etkinliklerle eğitimlerine ve gelişimlerine katkı sağlayacak programlar düzenliyoruz. Kadın Aile Müdürlüğümüz aracılığıyla, Kültür Müdürlüğümüz aracılığıyla biz bu programları Allah’ın izniyle gençlerimiz için yapıyoruz.Etkinliklerimize katılan gençlere puan vermeye karar verdik.Bu puanları toplayıp vermek istedik. Yoğun gelenlere ekstra hediyeler verdik ve Gençlik Kart’ı oluşturduk. Şu ana kadar çok önemli bir talep oldu. Bu talebin Türkiye genelinde olacağını düşünüyorum.” dedi. – İSTANBUL

olur-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu