Haber

Galatasaray, RAMS Global ile 5 yıllık stadyum isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Galatasaray, RAMS Global ile 5 yıllık stadyum isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

ali sami yen Spor Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Yardımcısı Erden Timur ve RAMS Türkiye CEO’su Devran Bülbül katıldı. Sarı-kırmızılı kulüp bu anlaşma ile 213 milyon 600 bin TL kazanacak.

Dursun Özbek, who thanked for the sponsorship agreement, said, “They are supporting in a difficult period. It was born on the territory of our country and has become an international brand. It is a very valuable company. I believe that the cooperation that started today will make a great contribution. Galatasaray, with its great history, has achieved the first and the best and has become the pride of Turkey. Now, our goal is to fill the trophies in Europe to our museum, as in the past. We will always celebrate the European cup we will win together in a festive mood.” Devran Bülbül yaptığı açıklamada, “Galatasaray Türkiye’nin en köklü ve prestijli kulüplerinden biri. 6 farklı ülkede faaliyet gösteriyoruz. Hayatın her alanında insanların yanında olmaya çalışıyoruz. Galatasaray’ın tarihi başarılarla dolu, Türkiye’nin gururu olmuştur. Bu gurur bize emanet. Türk sporuna değer katmak istiyoruz. Biz bu topraklara ve Türk sporuna inanıyoruz. Galatasaray yönetimine bu anlamlı iş birliği için teşekkür ediyorum.”

Erden Timur ise şirketin Kazakistan’da önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, “Çok önemli yatırımlar yapıyorlar. Bu iş birliğinin her anlamda değer katacağını düşünüyorum. Bizim için değerli ve gurur verici.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu