Haber

HATAYSPORLU HRISTIAN ATSU’NUN YAKINLARINI BEKLEMEYE DEVAM EDİYOR

HATAY’daki depremin ardından Rönesans Rezidansı’nda kalan ve kendisinden haber alınamayan Hataysporlu Christian Atsu’nun yakınları enkazda beklemeye devam ederken, Atsu’nun menajeri Seçre, “Atsu’yu canlı görmek istiyoruz ve inanıyoruz” dedi. canlı çıkacak.”

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremin etkili olduğu Hatay’da arama kurtarma çalışmaları sürüyor. Hataysporlu Christian Atsu ile sportif direktör Taner Savut’un yaşadığı Ekinci Mahallesi’ndeki Rönesans Konutu depremde yıkılırken, Atsu’nun ailesi ve arkadaşları enkazın önünde beklemeye devam ediyor.

Atsu’nun menajeri Nana Sechre, Atsu’nun enkazdan kurtulacağına inandıklarını söyledi. Seçre, “6 gündür buradayız. Atsu’nun kardeşlerini, arkadaşlarını ve konsolosluk yetkililerini bekliyoruz. Lütfen çalışmalara devam edin. Hepimiz bekliyoruz. Tüm dünyaya teşekkürler. Herkes Atsu ile ilgileniyor. eski takımlarındaki arkadaşları ve yöneticileri de sürekli arıyor.Atsu’yu arıyoruz.Canlı görmek istiyoruz ve canlı çıkacağına inanıyoruz. Güzel haberler alacağımıza inanıyoruz” dedi.

‘LÜTFEN HASTANELERE BAKINIZ’

Atsu’nun enkazdan çıkarılarak hastaneye götürülme ihtimalini de düşündüklerini belirten Sechre, “Burada yaşamak çok zor. Çünkü hiç güvenli değil. İnanacağız. Herkes lütfen hastanelere baksın. Zor durumdayız. İkinci planımız “Ve hastaneler. Lütfen baksınlar. Uzun saçları ve dövmesi var. Hastanede olabilir. Ancak yine de Atsu’nun burada olduğunu düşünüyoruz” dedi.

habergerede.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu