Haber

Kazanın Ardından Hastaneden Taburcu Edilen Ceyhun Fersoy İlk Paylaşımıyla Herkesi Duygulandırdı

”Baş Belası” adlı tiyatronun oyuncularını taşıyan minibüs Amasya’ya bağlı Merfizon ilçesinde seyir halindeki kamyonla çarpışmıştı. Gündeme bomba üzere düşen kazada 3 bedelli oyuncumuz hayatını kaybetti. Fecî kazadan yaralı olarak kurtarılan 8 isimden biri de sevilen oyuncu Ceyhun Fersoy idi. Kaza sonrası hastaneye kaldırılan Fersoy’un taburcu edilme haberi hepimizin içinir bir nebze su serpmişti. Ceyhun Fersoy kazadan sonra birinci paylaşımını yaptı. 

Gelin başarılı oyuncunun his dolu paylaşımını görelim…

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günlerde içinde tiyatro oyuncularının olduğu minibüs Amasya- Çorum karayolu üzerinde bir kamyonla çarpışmıştı.

Gündemi derinden sarsan kazada değerli oyuncularımızdan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Yaşanan kazada 8 kişi yaralı olarak kurtulmuştu. Yaralanan isimler ise Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek olarak açıklanmıştı.

Yaralıların son sıhhat durumları elbette merak konusu olmuştu. Oyuncuların yakınlarından bir bir paylaşımlar geldi.

Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşinin ve arkadaşlarının durumuna dair bilgi vermişti. Konuşmakta güçlük çeken güzel oyuncu, ‘Ceyhun güzel, Melis düzgün, Sergen de güzel olacak’ sözüyle herkese derin bir nefes aldırmıştı.

Yürekleri burkan kaza sonucu Sergen Deveci’nin durumunun ağır olduğu haberi bizleri epey üzmüştü. Yakın bir vakit evvel ameliyattan çıkan ünlü fenomen sıhhat durumunun âlâ olduğunu kendisi açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde hastaneden taburcu olan Ceyhun Fersoy, kazanın akabinde birinci toplumsal medya paylaşımını da yaptı.

Yaşadığı vahim anları sözlere döken Fersoy, hayatını kaybeden arkadaşlarını yad etmeyi unutmadı.

Sempatik oyuncu yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

”Nerden başlasam,nasıl anlatsam bilemiyorum…Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum,açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum…Sanki sinemanın içinde bi sahneyi oynamış üzereydik,Haykırmak isyan etmek istemiyorum,çünkü 3 kıymetli arkadaşımız bunu istemezdi…Çok kıymetli yol arkadaşlarımı kaybetmenin kederini tanım edemem,Allah düşmanımın başına vermesin…Şimdi ayağa kalkma zamanı…Güçlenip daha âlâ olmalıyız,olacağız…Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız,bu kadar sevildiğimi bilmiyordum…Arayan ileti atan herkese?Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, güzel ki varsınız? 3 pahalı dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz…Onlara ihanet etmeyeceğiz…”

??

??

??

??

??

??

??

Bizler de yaşanan kazada hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu