Haber

KÜÇÜKÇEKMECE’DEKİ KEDİ DÜŞMANININ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Site yönetimine verdiğim bir tepkiydi.

Sevda SARIKAYA-Boğaçhan ÖZER– Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Aytuğ Koyuncu, KÜÇÜKÇEKMECE’de bir sitenin girişinde kedileri tekmelediği anların görüntülerinde yer aldı. Koyuncu, “Site yönetimi kedilere olan hassasiyetimi bildiği için kediler üzerinden bilinçli olarak beni tahrik ediyorlar. Aslında bu benim site yönetimine verdiğim bir tepkiydi.”

5 Ocak’ta Atakent Mahallesi’nde bir sitenin girişindeki kedileri tekmeleyen Aytuğ Koyuncu gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

“SİTE YÖNETİMİNE KARŞI VERDİĞİM BİR TEPKİ OLDU”

Aytuğ Koyuncu, savcılıkta verdiği ifadede, “Aslında kedi düşmanlığım yok. Ancak site yönetimi kedilere karşı hassasiyetimi bildiği için site içinde 25.30 kediyi bilinçli olarak besliyorlar, gelip dışkılarını sürüyorlar. ve duvarlarımda sperm.Aslında yanlarında birçok dava belgemiz var.Orada kediye zarar vermek niyetinde değildim.Ama kediyi orada gördüğümde site yönetiminin yaptıklarına karşı site yönetiminin bir tepkisiydi. Kediler aracılığıyla bana “Yaşananlardan dolayı çok üzgünüm” dedi.

“BU KARARI ASLA KABUL ETMEDİK”

Aytuğ Koyuncu’nun adliyeye sevk edileceği öğrenilen hayvanseverler adliyeye geldi. Hayvansever İnci Demirer, “2016’dan beri bu hataları yaptığını itiraf eden bir kişiden bahsediyoruz. Maalesef o kişi tutuklanması gerekirken bugün serbest bırakıldı. Bu kararı asla kabul etmiyoruz. Bu kişinin tutuklanmasını istiyoruz. ve adalet yerini bulmuştur.”

haber-atkaracalar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu