Yaşam

Teksan başarısının sırrını Avrupa’nın en iyi işletme okullarından biri olan ESSEC’e anlattı

140’tan fazla ülkeye ihracat yapan kesintisiz güç analiz firması Teksan, Avrupa’nın MBA alanındaki en güzel işletme okullarından biri olan ESSEC’in yönetici ve öğrencilerine yenilikçi ürün ve sistemlerdeki başarısını anlattı. ESSEC heyeti de Teksan’ın fabrikasını ziyaret ederek sistemleri yerinde inceledi.

 

Kesintisiz güç analizi sektörünün yenilikçi firması Teksan, Avrupa’nın en büyük işletme okullarından biri olan ESSEC Business School öğrencilerine başarı öyküsünü anlattı. Avrupa’nın en güçlü şirketlerinin yöneticilerinin de aralarında bulunduğu Fransa’dan gelen 40 kişilik MBA öğrencisi, Teksan’ın kesintisiz güç analizi segmentindeki yeniliklerini, başarılı mühendislik çözümlerini, yönetim, uluslararası ticaret, ihracat ve pazarlama stratejisini dinledi. 30 yıla yakın süredir jeneratör üreten ve Türkiye’nin en güzel sanayi kuruluşları arasında İSO 500’de yer alan Teksan, 140’tan fazla ülkeye ihracat yaptı ve yenilikçi analizleri ESSEC tarafından ‘vaka çalışması’ olarak incelendi. öğrenciler ve komite.

 

ESSEC heyeti, Teksan’ın Kocaeli’deki fabrikasını da ziyaret ederek üretim ve inovasyon konusunda yerinde incelemelerde bulundu. Merkezi Fransa’da bulunan ESSEC Business School, MBA alanında Avrupa’nın en yetkin işletme okulları arasında yer almaktadır. ESSEC heyeti, yenilikçi şirketlerin başarı hikayelerini dinlemek ve saha çalışmaları yapmak için her yıl Türkiye ofisini ziyaret ediyor. ESSEC’in bu yılki başarı öykülerinden biri de Teksan oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu